Безпечні домівки у Великобританії

free website builder
Mobirise

З 18 березня 2022 працює програма уряду Великобританії Homes for Ukraine (Житло для України) для підтримки українців, які рятуються від війни.  
Для перетину кордону Великобританії потрібна віза. В зв'язку з війною було створено дві спрощені схеми отримання британської візи для українців. 

  • Віза за сімейною схемою Ця схема дозволяє будь-якій британській особі або іммігранту, що проживає у Великобританії, спонсорувати членів родини, котрі є українцями. До членів родини відносяться батьки, брати та сестри, дорослі діти та двоюрідні брати та сестри. Цей тип візи є доступним з 4 березня 2022 для онлайн заяв. На жаль, громадяни України, які мають лише тимчасовий дозвіл на проживання у Сполученому Королівстві, наприклад, кваліфіковану робочу або студентську візу, не можуть спосорувати родичів за сімейною візою. 

  • Віза за спонсорською схемою   Громадяни України мають можливість приїхати до Великобританії, навіть якщо вони не відповідають вимогам за сімейною схемою. Для цього 18 березня 2022 почала працювати програма "Homes for Ukraine" ("Житло дляУкраїни"). Спонсорська схема дає змогу громадянам України та їхнім родичам приїхати до Великої Британії, якщо в них є спонсор за програмою - особа, готова надати біженцям своє житло не менш, ніж на 6 місяців. Знайти спонсора можна, відправивши нам запит

Homes for Ukraine

Homes for Ukraine (Житло для України) — це унікальна програма, яка розроблена урядом Великобританії для підтримки тих, хто рятується від війни в Україні. Участь у програмі безкоштовна. Програма призначена для того, щоб забезпечити вас місцем проживання у Великобританії щонайменш на шість місяців. Згідно з цією програмою ваше перебування в країні може бути продовжене максимум до 3 років з правом працювати, навчатися і подавати заявку на пільги у Великій Британії. Протягом цього часу обставини можуть змінитися як у вас, так і у вашого спонсора, ви можете перейти жити до іншого спонсора або до іншого житла, яке ви самі собі організували. Спонсором може бути будь-який резидент Великобританії (британець або іммігрант, при наявності у іммігранта дозволу на проживання в Великобританії, що триває щонайменше шість місяців). 

- право на легальне перебування протягом 3 років
- житло, надане спонсором мінімум на 6 місяців
- право на роботу
- доступ до безкоштовного медичного обслуговування 
- доступ до соціальних виплат
- доступ до освіти

Українці і прямі родичи громадянина України, які:
- досягли 18 років на момент подачі заявки
- діти до 18 років, які подаються на програму з батьками або опікуном, або їдуть у Великобританію, щоб приєднатися до останніх

- засвідчити, що ви проживали в України станом станом на 1 січня 2022
- перебувати поза межами Великобританії
- мати підходящого спонсора, який відповідає вимогам і готовий надати вам житло

Щоб стати спонсорами, громадяни Великобританії повинні пройти перевірку умов житла, яке надаватиметься українцям, та отримати дозвіл від поліції та місцевої адміністрації. Така система створена урядом для забезпечення максимального комфорту та безпеки перебування українців у Великобританії.

Путівник для українців, які прибувають до Великої Британії

Ми допомагаємо знайти житло у Великобританії, надаємо підтримку в процесі оформлення візи та комунікації зі спонсором. Заповніть форму, і наш координатор зв'яжеться з вами 

Відгуки

"Добрий день. Так, я уже в Великобританії, на північному узбережжі Англії. Пані Кім, моя спонсор, дуже мила і інтелігентна жінка, допомагає вирішити усі формальності щодо документів.
Дякую Вам з Полом за все. З вашою допомогою я перезавантажила своє життя.
Нехай Господь благословляє вас на добрі справи та оберігає"

"Щиро Вам дякуємо, усе добре.
Дім прекрасний, нас дуже гарно і привітно зустріли. Ми й не сподівались на це все, що для нас зробили Рейчел, Маргарет і Джо, прекрасні добрі люди. Вони нам надали не тільки прихисток, але й усе необхідне для життя. Щиро дякуємо вам і їм за це"

"Ми вже в Англії. Все дуже добре! Баррі і будинок чудовий.
З мовою складно, але сьогодні я вже говорю простими фразами і користуюся перекладачем.
Дякую за допомогу!"

"Добрий день. Я мама Влади. Влада вчора вже доїхала до Англії. Ми Вам з Паулем дуже вдячні, ви чудові! Дуже рада буду зустрітися з Вами в Києві!"

Mobirise
Благодійна організація "Благодійний Фонд 
"МИ - ЮКРЕЙНІАНС"

ЄДРПОУ 44684206
Юридична адреса: Почайнинська, 70, кв. 30, м. Київ